Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd
1 Lahcen Bourzak 83 Marokko 10:40
2 Abdellah Dacha (U23) 92 Marokko 10:42
3 Mohamed Berok 85 Mauritanië 10:43
4 Jurjen Polderman (U23) 91 Clytoneus 10:46
5 Michiel de Ruiter 86 Hera 10:48
6 Tijs Groen 85 De Liemers 11:01
7 Dries Busselot 83 België 11:05
8 Guus Reijngoud 88 Hellas 11:13
9 Maarten Mortelmans 89 België 11:15
10 Daan Reintjes (U23) 93 De Liemers 11:17
11 Robert Planting 81 Hellas 11:18
12 Jeroen Engels 83 Prins Hendrik 11:20
13 Junis Stitan 89 Tuitjenhorn 11:26
14 Robbin Pieterman 89 Ilion 11:29
15 Sjors Picard 88 Sprint 11:30
16 Wouter Jansen 87 Cifla 11:31
17 Nick van Tol (U23) 90 GAC Hilversum 11:34
18 David Vonk (U23) 90 GAC Hilversum 11:35
19 Henk Bakker 88 Groningen Atletiek 11:37
20 Adil El Azzouzi (U23) 93 Phanos 11:40
21 Sjaak Hoogstraaten (U2 93 AV '23 11:41
22 Robin Ruyter (U23) 93 11:43
23 Mark Buiks 85 Sprint 11:45
24 Timo van Beek 89 Pijnenburg 11:46
25 Peter-Jan Hardenbol (U 91 Atverni 11:48
26 Luuk Wagenaar (U23) 94 Phanos 11:50
27 Roel van Opdorp 87 Leiden Atletiek 11:52
28 Fenno Polderman (U23) 93 Clytoneus 11:58
29 Tony Mauritz 92 Haag Atletiek 12:01
30 Antoon van Beek 94 Atverni 12:02
31 Ralf Nieuwenhuizen (U2 94 Passaat 12:09
32 Vincent Hofmann 80 Pijnenburg 12:10
33 Jelle Neeft (U23) 92 Lycurgus 12:10
34 Vito Verbeek (U23) 90 Hellas 12:11
35 Flores Weverling (U23) 93 Leiden Atletiek 12:11
36 Thomas Lewis (U23) 94 Phanos 12:14
37 Jeroen Habers (U23) 91 De Spartaan 12:15
38 Erwin Koopstra 88 AKU 12:16
39 Mischa Petie 88 Tartlétos 12:20
40 Freek Schuerman 94 THOR 12:22
41 Willem Dudink (U23) 90 SAV 12:24
42 Reinout Wiggers (U23) 94 De Liemers 12:24
43 Jasper Smits (U23) 92 Pijnenburg 12:28
44 Eduard Grob (U23) 93 GAC Hilversum 12:28
45 Loek Masthoff 87 Asterix 12:28
46 Matthijs van Goor 89 Altis 12:29
47 Seppe v 't Westende (U 95 Leiden Atletiek 12:31
48 Eric Korver 69 Hellas 12:32
49 Peter Jan Laverman 81 De Koplopers 12:38
50 Tim Valentijn (U23) 93 Clytoneus 12:39
51 Leonard Tersteeg 82 Phoenix 12:40
52 Casper v Leeningen (U2 93 AV '34 12:42
53 Timon Nagelkerken (U23 92 Ilion 12:51
54 Emiel Doorgeest (U23) 93 Zaanland 12:52
55 Nemi Roozemond (U23) 95 DAK 12:54
56 Alex Bouwmeester 88 Zaanland 12:55
57 Camiel Kruiswijk (U23) 90 BAV 13:01
58 Lennart Kleinjans Wageningen 13:02
59 Sjoerd van Reeuwijk 85 Phoenix 13:03
60 Thijs Hubers 95 De Liemers 13:07
61 Gijs Groen 87 Haag Atletiek 13:08
62 Greg van der Velde 88 Hercules 13:13
63 Marijn Buijtendorp (U2 93 Zaanland 13:17
64 Younes Chaout 95 U-Track 13:17
65 Jeen Nauta 77 Start '78 13:18
66 Tjeerd Bruijn 89 AAV '36 13:19
67 Jespar Wolfswinkel 86 GAC Hilversum 13:26
68 Menno Brendeke (U23) 92 Zaanland 13:56
69 Maurice Koster (U23) 92 Energie 14:14
70 Matthieu van den Berg 71 GAC Hilversum 14:18
71 Niels Sitters 80 BAV 14:19
72 Richard Grannetia 87 De Spartaan 14:21
73 Sander Eggenhuizen 66 Energie 16:12